
кодиращия рецептор на екдизон от насекоми “.
Официалната медицина декларира дерматозоалния делириум многобройни (от 2001 г.) оплаквания на пациенти за болезнени усещания и повече от странни прояви на така наречената „болест на Моргелон“. В допълнение към алергичния дерматит и усещанията от „психогенен характер“, според корпоративни учени, няма други симптоми и причинители на заболяването и следователно самата болест на Morgellon не съществува.
През ноември 2014 г. обаче на уеб страницата Global March Against Geoingineering беше отправено следното обвинение: „Факт – Моргелоните са патент на САЩ 6 245 531, това не е болест, а патентовано от САЩ военно биологично оръжие с ДНК на ексезон от насекоми в човешкото тяло . „
Патентът на Morgellon се нарича „Полинуклеотид,
кодиращия рецептор на екдизон от насекоми “.
Полинуклеотидите са ДНК и РНК
(биополимери, съставени от 13 или повече
нуклеотидни мономери във веригата).
Видеото текста , изготвен от Skizit жест и озаглавена „Патентована Morgellon заболяванията. Хормонът на насекомите екдизон стартира и спира болестта „:
Това е най-важната информация, която някога ще научите за болестта на Morgellon: как хормонът на насекомите екдизон причинява генетични аномалии (Skizit Gesture – 2013).
Имате ли бавно зарастващи язви? Тези лезии могат да бъдат причинени от микроскопични членестоноги, твърде малки, за да се видят с невъоръжено око. Лекарят, който ви прегледа, каза, че това е халюцинация, тъй като не вижда тези насекоми? Има ли насекоми или червеи, бактерии или растения в кожата ви? Генната терапия, която прави това възможно, използва хормона на насекомите екдизон и неговия рецептор, EcR. Рецепторът за хормони от насекоми от плодови мухи или други видове е включен във вашите собствени рецептори за кожен хормон. Генетиците са разработили система за използване при трансгенни животни, където молекулата на рецепторния хормон на инсектите екдизон може непрекъснато да се синтезира в жлезистите клетки на тялото. „Трансгенен“ означава организъм, чийто генетичен материал е променен чрез генно инженерство. Генната терапия е, когато ДНК, която кодира терапевтичен протеин, се поставя във „вектор“, който се използва за генериране на ДНК вътре в клетките. Клетките използват нова ДНК, за да направят протеини, които могат да ви помогнат или навредят.
Патентът на Morgellon се нарича „Полинуклеотиден кодиращ инсекти рецептор за екдизон“. US 6245531 B1. Полинуклеотидите са дезоксирибонуклеинови киселини (ДНК) и рибонуклеинови киселини (РНК) (биополимери, образувани от 13 или повече нуклеотидни мономери в същата верига). Изобретатели: Дейвид Хогнес, Майкъл Келе и Уилям Сийгрейвс. Оригиналният притежател на патент е Настоятелството на университета Leland Stanford, Пало Алто, Калифорния. Регистриран на 30 септември 1992 г. Публикувано на 7 май 1996 г.
Този патент описва добавянето на молекулен превключвател чрез използване на молекулата на рецептора на екдизонов хормон, която е генетично вградена в насекоми, червеи, бактерии и бозайници, позволявайки на всички тези предмети да съществуват в кожата ви. При насекомите екдозон индуцира размножаване, растеж, линеене и развитие чрез активиране на екдизоновия рецептор. Този рецептор се нарича EcR и е прикрепен към молекула, наречена USP (ретиноид X в човешкото тяло). Рецепторът на екдизон разпознава и реагира на присъствието на zcdysone, предизвиквайки каскада от молекулярни събития, които контролират развитието, хомеостазата и метаболизма в тялото. При насекомите присъствието на екдизон задейства екдизоновия рецептор. При липса на екдизон нищо не се случва. Този молекулярен превключвател / превключвател се нарича индуцируема експресионна система. Екдизон се използва при биохимични изследвания като индуктор при трансгенни животни, когато в тялото на животното се въведе нов ген. Добавянето или премахването на екдистероиди от диетата на животното позволява или деактивира вмъкнатия ген. Екдизон няма ефект върху животни, които нямат допълнително вградени гени, така че неговото присъствие означава действието на трансген. Насекомите и червеите в кожата осигуряват екдизон, който предизвиква трансгени. Задействаните гени могат да бъдат невидими вируси или всяка друга патогенна комбинация. Ключът ecdysone може да се използва за стартиране на неактивни вируси. Тази система използва репортерни молекули като луцифераза. Когато кожата е преработена с помощта на трансгени, луциферазите могат да променят кожата, така че да изглежда жълта. Тази система използва усилватели и промотори, получени от вируси като SV40, аденовирус, говежди папиломен вирус, полиомен вирус, цитомегаловирус и ретровируси като вирус на левкемия, вирус на саркома на Rous и ХИВ. Системата екдизон засяга определени видове кръвни клетки, като лимфоцити и неутрофили, и може да действа като имуномодулатор. Ако сте били ваксинирани с индуцируема експресна екдизонова система, тогава може да имате екдизон или хормони и рецептори на други членестоноги в кръвта.
Човешка кожа
„Човешка кожа. Независим периферен ендокринен орган „- Христос Ц. Цубулис – Берлин, Германия.
Човешката кожа е независим периферен ендокринен орган, който произвежда хормони и е способен да метаболизира, активира и деактивира хормоните. Човешката кожа произвежда хормони, които се освобождават в кръвообращението и са от съществено значение за функциите на цялото тяло. Следователно това е целта на генната терапия, използваща екдизоновия рецептор. Човешката кожа произвежда инсулиноподобни стимулатори на растежа и свързващи протеини, производни на проопиомеланокортин, катехоламини, стероидни хормони, витамин D, ретиноиди и ейкозаноиди. Хормоните упражняват своите биологични ефекти върху кожата чрез взаимодействие с високоафинитетни рецептори като рецептори за пептидни хормони, невротрансмитери, стероидни хормони и хормони на щитовидната жлеза.
Човек има 48 (?) Вида хормонални рецептори, но няма екдизон рецептор, така че неговият ген трябва да бъде взет от генома на насекомите. Способността на този ген е, че той е активен само в жлезистите клетки на прицелния орган. Вероятно продуктите на генната експресия могат да се наблюдават в цялото тяло. Ако сте нападнати от тези трансгенни насекоми, може да развиете обрив с множество лезии. Били сте инокулирани / ваксинирани с генетична терапия, която поставя екдизонов рецептор в тялото ви. Може би имате гени от насекоми. Нахлуването на мухи (от порядъка на Diptera) се нарича мияза. Заразяването с кърлежи се нарича акариаза (от реда акариформ). Заразяването с нематоди (кръгли червеи) се нарича същото като даденото животно. Нарича се заболяването, причинено от бичи червеитрихоцефалоза. Други моргелонови нашествия се причиняват от паразитни оси, молци и паяци.
Генна терапия
Генната терапия може да причини заболяване или да го излекува. Целта на генната терапия като оръжие е да доведе до трайна инвалидизираща промяна в генетичния състав на жертвата. Това оръжие не трябва да бъде смъртоносно. Генната терапия се използва за промяна на генетичния състав на човек без тяхно знание или съгласие, като се използва вектор от насекоми. Насекомите предават гени чрез слюнката си, репродуктивната или отделителната си система. Тези гени трябва да влязат в клетките и да бъдат последователно експресирани на подходящите нива. Генетичният контрол трябва да бъде изключително прецизен, така че потенциално фатално заболяване да не се появи преждевременно, а само в отговор на пусков импулс. Невидимите вируси могат да останат в предишното си състояние дълго време, без да причиняват засегнати вреди. Те могат да бъдат заразни
Време е отговорните страни да поемат отговорност за този ентомологичен тероризъм!
Горният източник (преведен от английски от Л. Симдянова)
Формула / Резюме
Методът за микроскопски анализ на патогномоничното образуване на болестта на Моргелон, включващ микроскопия на биоматериал, изолиран от подкожна тъкан от болен човек, характеризиращ се с това, че полученият биоматериал се изплаква в изотоничен разтвор на натриев хлорид, след това се нанася върху стъклен предмет, разделен на 22 ° С за поне 30 минути и покрита с оптично прозрачна лента и изследвана за наличието на патогномонично образуване и неговите морфологични и физико-биологични характеристики в зрителното поле на флуоресцентен микроскоп по метода на поляризационна флуоресценция.
https://naorajie.blogspot.com/2021/07/us-6245531-b1-morgellon.html?m=1